ZPKB Łańcut - Współpraca - architekci i projektanci

WSPÓŁPRACA


Ilu rodzajów kamienia używa się do wykańczania nieruchomości? Nikt nie jest w stanie odpowiedzieć na to pytanie. W rzeczywistości tysiące rodzajów marmuru, granitu, brecci, kwarcytu, kwarcu, trawertynu, wapienia, piaskowca oraz onyksu wydobywanych jest na całym świecie. Poza tym w ciągu ostatnich dziesięcioleci powstało wiele materiałów kamieniopodobnych.Wybierając odmianę marmuru do realizacji danego projektu, trzeba zwrócić uwagę na cechy techniczne, które są tak samo ważne, jak walory estetyczne kamienia. Innymi słowy, przed podjęciem decyzji powinno się przeanalizować miejsce, w którym materiał zostanie zamontowany, co pozwoli na określenie potencjalnych czynników wpływających na niszczenie kamienia, a następnie wybrać odmianę, która najlepiej zniesie ich działanie i okaże się najtrwalszym rozwiązaniem.
W ZPKB dostosowujemy nasze podejście do indywidualnych potrzeb każdego klienta. Realizując dany projekt (posadzki zewnętrzne i wewnętrzne, fasady, okładziny ścienne, klatki schodowe, wyspy i blaty kuchenne, blaty łazienkowe, lady barowe czy stoły jadalniane) i biorąc pod uwagę wymagane połączenie kolorystyki oraz wzoru, proponujemy paletę odpowiednich rozwiązań pod kątem zarówno estetycznym, jak i technicznym.
Po wybraniu materiału przez inwestora, z precyzją i dokładnością przystępujemy do procesu produkcji elementów gotowych zgodnie z dostarczonym projektem. Używając specjalistycznych narzędzi oraz wysokiej jakości chemikaliów (kleje, fugi, impregnaty), nasz zespół doświadczonych monterów dokonuje ostatecznego montażu wyciętych elementów.